КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EFSOLARLIGHT220W-P-DXT4EU
ТИП: Портативен
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: 220 W
ЕФЕКТИВНОСТ: 25%
ТЕХНОЛОГИЯ: N Type TOPCon monocrystalline silicon
КОНЕКТОР: XT60
OPEN-CIRCUIT VOLTAGE (Voc): 21.4 V
SHORT-CIRCUIT CURRENT (Isc): 12.2 A
СТЕПЕН НА ЗАЩИТА: IP68
РАЗМЕРИ: 2270 x 598 x 26 mm
РАЗМЕРИ (СГЪНАТ): 603 x 598 x 36 mm
ТЕГЛО: 5.1 kg
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251649858
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ecoflow
ТИП: Портативен
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: 220 W
ЕФЕКТИВНОСТ: 25%
КОНЕКТОР: XT60
СТЕПЕН НА ЗАЩИТА: IP68
РАЗМЕРИ: 2270 x 598 x 26 mm
ТЕГЛО: 5.1 kg
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251649858
ТИППортативен
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ220 W
ЕФЕКТИВНОСТ25%
РАЗМЕРИ2270 x 598 x 26 mm
ДРУГИ30–60° adjustable support stand and integrated solar angle guide
ДРУГИBuilt-in XT60 cable for easy storage and connection to power stations
ДРУГИIP68 rating protects against water and dust
ДРУГИLightweight and portable
ДРУГИUp to 25% conversion efficiency rate with a bifacial design
Тегло6.30кг
EcoFlow 220W Лек Портативен Соларен Панел
Насладете се на свободата на автономното захранване с лекия портативен соларен панел EcoFlow 220W. С тегло от едва 9.5 кг, този ултрапортативен панел предлага висока ефективност и издръжливост, което го прави идеалният спътник за къмпинг, каравана или аварийно захранване. Заредете вашата EcoFlow станция само за 2.5 часа и останете с ток навсякъде под слънцето.
Ключови Предимства
  • Лек и Портативен — Само 9.5 кг, с 30% по-лек от сравними 220W панели, със сгъваем дизайн и чанта за пренасяне.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Номинална мощност220W
Тип клеткиМонокристален силиций
ЕфективностДо 23%
Напрежение на отворена верига21.8V
Ток на късо съединение13A
Тип конекторMC4
ТеглоПрибл. 9.5 кг
Размери (разгънат)1830 x 820 x 25 мм
Размери (сгънат)820 x 460 x 25 мм
Работна температура-20°C до 85°C
Какво има в кутията